توزیع عمده عدس ریز کیلویی

عدس ریز کیلویی گونه ای حبوبات بوده که به دلیل کیفیت بالا و پخت آسان در بازار های داخلی و خارجی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. از این رو افراد زیادی تمایل به خرید عدس خواهند داشت. البته برای این که امکان خرید برای همه علاقه مندان به عدس ریز کیلویی فراهم گردد، بنابراین باید با عرضه مستقیم عدس ریز و حذف واسطه ها در بازار عدس، برای خریداران شرایطی فراهم گردد تا در این راستا مصرف کنندگان بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه، امکان توزیع عمده و ارزان عدس ریز کیلویی را برای همه مردم داشته باشند.

 توزیع عمده عدس ریز کیلویی

فواید سلامتی استفاده عدس

فواید سلامتی استفاده عدس

عدس ها دارای پروتئین بالایی اند. خانواده ها می توانند به جای گوشت از عدس در برنامه غذایی خود استفاده کنند. انواع عدس ایرانی در سراسر دنیا شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. عدس دارای فیبر، اسیدهای آمینه، ویتامین B، پروتئین و مواد معدنی هستند. مصرف کردن عدس سبب کاهش کلسترول، کاهش سطح قند خون و افزایش باکتری های مفید در روده می شود.

عدس کم چرب هستند و کلسترول در عدس وجود ندارد. عدس دارای آهن، پتاسیم، فولات و منگنز زیادی هستند. با اینکه عدس سرشار از پروتئین زیادی هستند ولی پروتئین کاملی ندارند و در ترکیب با دیگر مواد غذایی از جمله غلات و لبنیات پروتئین آن ها کامل می شود.

در ایران به خاطر تنوع آب و هوایی مختلف عدس متنوعی توسط کشاورزان زحمت کش کشات و تولید می شود. این عدس پس از اینکه به مرحله پایانی رسید توسط اشخاص واسطه گر به همه نقاط مختلف ایران انتقال می یابد. انواع گوناگون عدس در فروشگاه های بزرگ و کوچک به صورت عمده و خرده وجود دارد که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

خرید عدس ریز کیلویی

خرید عدس ریز کیلویی

عدس شامل تعداد گونه های زیادی می باشند امروزه به خاطر نوسان قیمت های اقتصادی عدس هم دچار نوسان قیمت شده است. عدس چه به صورت عمده چه به صورت خرده دچار تغییر قیمت می شود. بسیاری از کسانی که می خواهند برای خرید انواع حبوبات اقدام نمایند، ابتدا در تلاشند تا قیمت این کالا را در بازار به صورت دقیق بررسی کنند. آنها برای اطلاع یافتن از آخرین قیمت به روز عدس می توانند از راه های مختلفی کمک بگیرند. این راه ها عبارتند از:

۱-مراجعه به صورت حضوری به فروشگاه های بزرگ و کوچک در نزدیک خانه یا فروشگاه های موجود در بازار شهر برای خرید عدس درجه 1 فله

۲-مراجعه به سایت های اینترنتی. زیرا این سایت ها هر رروز اطلاعات خود را در مورد قیمت عدس عمده زرد به روز رسانی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما