خرید عدس ریز محلی

عدس ریز محلی دارای رنگ نارنجی پر رنگ است و رنگ پوسته آن قهوه ای می باشد از آن برای پخت سوپ و عدسی استفاده می کنند انواع عدس وجود دارد که هر کدام را در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد این عدس را به صورت دیم و آبی کاشت می کنند خرید این محصول به صورت عمده از شرکت های سورت کننده این محصول به صورت فله و بسته بندی صورت می گیرد همچنین خرید این محصول از طریق سایت های اینترنتی معتبر و در حال حاضر امکان پذیر است.

خرید عدس ریز محلی

ارزش تغذیه‌ای عدس ریز محلی

ارزش تغذیه‌ای عدس ریز محلی عدس برای سلامتی ، بسیار مفید است سرشار از پروتئین های گیاهی ،پتاسیم ،فیبر ،ویتامین ها و مواد معدنی است دارای ویتامین 9ب و اسید فولیک است از فواید عدس می توان به بهبود دستگاه گوارش ، کاهش فشار خون و درمان دیابت اشاره کرد ارزش تغذیه ای عدس عبارت است از:

تولید ماهیچه: اندام ها و ماهیچه های برای رشد به پروتئین نیاز دارند و عدس حاوی اسیدهای آمینه ضروری است که برای ساخت ماهیچه مفید است.

کنترل دیابت:حبوبات دارای فیبر رژیمی هستند و عدس نیز یکی از حبوبات است که به کنترل سطح قند خون کمک می کند فیبر رژیمی سرعت جذب غذا به وسیله خون را کاهش می دهد و سطح قند خون را ثابت نگه می دارد.

بهبود گوارش:عدس دارای فیبر است و حرکات روده ای را راحت و باعث رفع یبوست می شود .

برای سلامت قلب مفید است:دارای مقدار کمی چربی و منبع غنی پروتئین است و سلامت قلب را تامین می کند و دارای منیزیم است که در بهبود ماهیچه های قلبی و عروقی مفید است.

پیشگیری از سرطان:نوعی پروتئین در عدس است که باعث جلوگیری از سرطان می شود با سمی کردن سلول های سرطانی آن ها را از بین می برد.

سرشار از اسید فولیک است:عدس سرشار از اسید فولیک یا فولات و ب-کمپلکس است که از تولد کودکان ناقص جلوگیری می کند با خوردن عدسی احساس سیری به انسان دست می دهد و باعث کنترل وزن می شود دارای مقدار زیادی آهن است که برای تولید هموگلوبین های کافی در بدن ضروری است و هزاران ارزش غذایی دیگر که می توان برای عدس بیان کرد.

مرکز سفارش عدس ریز محلی

مرکز سفارش عدس ریز محلی خرید عدس به صورت فله ای و بسته بندی صورت می گیرد این محصول توسط کشاورز به شرکت های سورت کننده این محصول به صورت عمده فروخته می شود این شرکت ها این محصول را سورت و بسته بندی می کنند و آن را به صورت عمده در بازار فروش عرضه می کنند عرضه این محصول به وسیله سایت های اینترنتی در حال حاضر نیز صورت می گیرد سفارش این محصول از این سایت ها نیز مناسب تر و بدون واسطه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما