صادرکنندگان ایرانی عدس خام

عدس یکی از دانه های بسیار مغذی است که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می باشد و سالانه مقدار زیادی از این محصول در کشور تولید شده که بیشتر آن در داخل کشور مصرف می شود و به عنوان یک دانه مقوی و خوش طعم در غذا استفاده می شود همچنین پخش آن به صورت عدس خام سبز بسیار رایج است و خریداران می توانند از طریق این پخش نیاز خود را به بهترین آن و با قیمت ارزان تهیه کنند و بهترین این محصول را به صورت عمده و ارزان به دست آوردند.

صادرکنندگان ایرانی عدس خام

آنچه باید درباره عدس خام بدانید

آنچه باید درباره عدس خام بدانید عدس سبز درجه یک دانه ای است که به طور خاص به عنوان یک منبع پروتئین گیاهی مصرف می شود ولی دارای طعم بسیار خوبی نیز است و حداقل در کشور ما بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است و تولید آن هم زیاد است و به دو صورت دیم و آبی کشت می شود.

عدس سبز دانه ای از خانواده حبوبات است که به صورت دو لپه ای است و با آسیاب کردن می توان آن را به صورت دو لپه درآورد همچنین این عدس در نوع مرغوب آن دارای شکل و ظاهری متقارن است به این معنی که دانه ها از نظر شکل با هم کاملا یکسان نیز هستند و این باعث شده بهترین این عدس به تنهایی یا همراه با سایر دانه های بافت یکدستی را ایجاد کند و به این ترتیب در غذاها باعث ایجاد بافت نامطلوب نشود.

این عدس همچنین یکرنگ است به این معنی که نه تنها خود در دو طرف دارای رنگ سبز مشخصی است بلکه در همه دانه ها نیز این وضعیت صدق می کند و به همین خاطر است که ما شاهد بافت یک رنگی از این دانه حتی به صورت فله هستیم و این در فروش عدس عمده بسیار تاثیر گذار است.

دانه های شکسته در بسته بندی یا شکل فله این محصول وجود ندارد و این بسیار عالی است همچنین شاهد وجود کرم خوردگی یا هر گونه سوراخی در دانه ها نیستیم علاوه بر این دانه ها همگی دارای چوست سالم هستند و به صورت لب پر نمی باشند. بهترین این محصول دارای در هر صد دانه وزن بسیار خوبی دارد که نشانی از بالا بودن مواد مغذی در آن است علاوه بر این در انواع ریز و درشت وجود دارد که نوع درشت آن دارای بازار فروش بهتری است چون به طور معمول دارای زمان پخت کمتری می باشد و این برای پخت غذای خانگی و رستورانی بسیار مهم است.

عدس حاوی اهن فراوان می باشد

عدس یکی از بهترین منابع پروتئین گیاهی است اما بیشتر افراد غیر گیاهخوار بر روی تخم مرغ و گوشت تمرکز می کنند اما گنجاندن بخشی از پروتئین‌های گیاهی در رژیم غذایی شما می‌تواند باعث افزایش قابل توجهی در دسترسی بدن شما به پروتئین و سایر مواد مغذی شود و در میان آنها عدس فله ای یکی از بهترین دانه ها است. عدس سرشار از پروتئین و فیبر است اما نکته مهمتر در این زمینه و در مورد این دانه این واقعیت است که کربوهیدرات های آن به آهستگی آزاد می شوند بنابراین می توان از آنها برای تقویت توانایی های استقامت بدنساز در بیش از یک تمرین استفاده کرد یعنی می تواند مدت زمان بیشتری انرژی را در اختیار بدنساز قرار دهد.

محتوای فیبر عدس نیز نامحلول است بنابراین استفاده از عدس درشت ارگانیک به عنوان بخشی از یک وعده غذایی قبل از تمرین برای بدنساز بسیار عالی است و می تواند تمرکز وی را برای انجام انواع تمرینات ورزشی افزایش دهد و فقط یک فنجان عدس به تنهایی خوراکی بسیار زیادی است که می تواند حداقل 18 گرم پروتئین را در اختیار بدنساز قرا دهد که برای رشد عضلات وی بسیار خوب است. دلیل اصلی ایده آل بودن عدس برای رژیم غذایی بدنساز این است که چربی در آن وجود ندارد و این البته با توجه به این واقعیت مهم است که بدنساز در تلاش است تا در طول این دوره رژیم غذایی به همان اندازه چربی را از توده عضلانی خود حذف کند.

مزایای اصلی عدس این است که چربی و کلسترول آن صفر است و پروتئین و کربوهیدرات بالایی دارد و افزودن آن به وعده‌های غذایی روزانه، مقدار زیادی مواد مغذی و دوز خوبی از پروتئین گیاهی را نیز اضافه می‌کند؛ در واقع عدس برای برنامه حجیم کردن عضلات عالی است. بدنساز معمولاً به وعده های غذایی سنگین تر از حد معمول نیاز دارد و عدس طبیعی را می‌توان به خورش‌ها و غذاهای دیگر اضافه کرد و به تکمیل توده‌ی گوشت و کمک به هضم بدنسازان کمک کرد؛

عدس صادراتی به راحتی آماده می شود و در واقع دارای منابع و موادی است که اصلاً نیازی به آماده سازی ندارند. در صورتی که برای آماده شدن به تمرین بدنسازی عجله دارید عدس را قبل از استفاده چند ساعت در آب بخیسانید و آن را مصرف کنید تا به به این ترتیب عدس ممتاز بدون پخته شدن دارای کالری بیشتری نیز باشد و با نرم شدن مواد مغذی موجود در آن به خصوص پروتئین در دسترس قرار گیرد.

عدس به سلامت مو کمک می کند

عدس به سلامت مو کمک می کند عدس دانه ای با میزان کربوهیدرات بسیار بالا است و این می تواند این مطلب را به ما بگوید که می تواند منبع انرژی بسیار خوبی هم باشد به گونه ای که در آن کالری بسیار خوبی وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و البته در دو نوع خام و پخته میزان این انرژی و کالری می تواند بسیار متفاوت باشد.

کالری موجود در هر 100 گرم عدس در نوع پخته و خام آن دارای تفاوت زیادی است به گونه ای که در نوع خام شاهد وجود حدود 350 کالری انرژی هستیم که رقم بسیار زیادی است و می تواند بخش قابل توجهی از نیاز بدن به انرژی را تامین کند و این یکی از دلایل مصرف این دانه است چون در حقیقت یکی از سالم ترین منابع تامین انرژی است به خصوص این که میزان می تواند انرژی را تدریجا آزاد کند.

در عدس پخته این قضیه تا اندازه ای متفاوت است به طوری که ما شاهد میزان انرژی بسیار کمتری هستیم یعنی در هر 100 گرم از آن تنها 116 کالری وجود دارد و طی فرآیند پختن میزان کالری مشخصی از آن خارج می شود و این به این معنا است که شما می توانید به همراه عدس پخته آب آن را نیز مصرف کنید تا از همه انرژی موجود در آن استفاده نمایید. بنابر آنچه که گفته شد شما برای این که بتوانید از انرژی موجود در دانه عدس مرغوب استفاده کنید می توانید به دو روش خام یا پخته آن را مصرف کنید که استفاده از نوع خام چون عملا ممکن نیست نوع پخته آن توصیه می شود البته به شرطی که از آب عدس هم مصرف کنید چون دارای انرژی بالا است.

با عدس به جنگ با آلزایمر بروید

عدس سرشار از فیبر و کربوهیدرات های پیچیده است در حالی که چربی کمی دارد ولی محتوای پروتئین بالای آن، عدس ارگانیک را به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال افزایش پروتئین مصرفی خود هستند تبدیل می کند و عدس ها به طور طبیعی بدون گلوتن هستند که آنها را به یک غذای اصلی خوشمزه در آشپزخانه بدون گلوتن تبدیل می کند و مقادیر بسیار پایین شاخص گلیسمی (GI پایین) و محتوای نشاسته آن برای رژیم غذایی دیابتی ها مناسب می باشد.

عدس معمولاً غنی از ریز مغذی‌ها است و پتانسیل آن را دارد که مقادیر کافی از آنها را در رژیم غذایی را فراهم کند، به ویژه برای آهن (Fe)، روی (Zn) و سلنیوم (Se) بسیار خوب است یک وعده 50 گرمی 3.7-4.5 میلی گرم آهن، 2.2-2.7 میلی گرم روی، و 22-34 میکروگرم SE فراهم می کند.

بیشتر بخوانید: عدس ریز قزاق فله

اما عدس تنها مجموعه ای از مواد معدنی و کربوهیدرات ها و فیبر نیست بلکه دارای یکی دیگر از مواد مغذی است که وجود آن برای سلامت می تواند بسیار حیاتی و مهم باشد و آن ویتامین ها هستند که در این دانه به مقدار بسیار زیادی وجود دارند و می توانند بخش قابل توجهی از نیازها را به خوبی تامین کنند. عدس منبع خوبی از ویتامین A، تیامین، فولات و بتاکاروتن است.

همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، پیریدوکسین، ویتامین K و ویتامین E است بنابراین دانه ای با ارزش غذایی بسیار بالا از نظر انواع ویتامین ها است و می تواند به عنوان منبع ویتامین نیز مورد استفاده قرار بگیرد. دسترسی کم به این ویتامین ها در سایر منابع غذایی رایج، وجود عدس بسیار ارزشمند می کند علاوه بر ویتامین ها و مواد معدنی، عدس حاوی مواد مغذی گیاهی دیگری از جمله فلاونوئیدها، تانن ها، اسید فیتیک، فیتواسترول ها و بسیاری دیگر است.

مزایای سلامتی فیتونوترینت ها متفاوت است و شامل اثرات ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی می شود اما محدود به آن نمی شود . برخلاف سایر غلات، عدس ریز ایرانی اسید فیتیک بسیار کمی دارد و این عالی است زیرا اسید فیتیک به آهن و روی متصل می شود و دسترسی به آنها را محدود می کند همچنین مانع از استفاده مناسب از ویتامین ها می شود و بنا به دلایل ذکر شده این دانه مقوی می تواند برای تامین نیاز بدن به ویتامین ها بسیار عالی باشد.

فروش تضمینی انواع عدس خام

فروش تضمینی انواع عدس خام عدس درشت یکی از بهترین دانه های صادراتی در مورد این محصول می باشد که دارای ارزش غذایی زیاد است و این محصول نه تنها در داخل کشور از بازار فروش بسیار خوبی برخوردار است بلکه به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود و می‌تواند تامین کننده بخش قابل توجهی از نیازهای آنها باشد. توزیع عدس ریز توسط فروشنده و عامل پخش این محصول در کشور انجام شود و کسانی که به این محصول به شکل عمده و به صورت تناژ بالا نیاز دارند می‌توانند خرید آن را به راحتی و در حداقل زمان ممکن انجام دهند تا به این ترتیب این محصول با قیمتی بسیار عالی در اختیار آنها قرار گیرد.

خریداران عمده و صادر کنندگان می توانند در توزیع این عدس درشت ارزان مقدار مورد نیاز خود را به دست آورند و به این ترتیب با نرخ بسیار مناسب و ایده آل به این عدس دسترسی داشته باشند؛ توزیع در سراسر کشور با قیمت ارزان انجام می شود به این معنی که خریداران می توانند بدون محدودیت بین عدس از هر جای کشور دسترسی داشته باشند و به این شکل این محصول با پایین‌ترین نرخی که امکان دارد در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. خریداران عمده عدس ایرانی باکیفیت می‌توانند از این برای صادرات نیز استفاده کنند و به همین جهت این محصول می تواند گزینه بسیار مناسب و عالی برای صادرکنندگان به کشورهای دیگر باشد تا به این شکل بتوانند از تجارت آن نهایت استفاده را ببرند.

پخش کنندگان برتر عدس خام

یکی از نکات بسیار مهم برای خریداران و صادرکنندگان عدس قیمت روز محصول است به این معنی که نرخ عدس می تواند تاثیر مستقیمی بر میزان فروش آن داشته باشد بنابراین اگر قصد خرید عدس را دارید باید از ابتدا مشخص کنید که قیمت این عدس چقدر است و در صورتی که قیمت محصول را پسندید می توانید نسبت به سفارش آن برای خود اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: سفارش عدس زودپز

بهترین این عدس در بسته‌بندی مناسبی ارائه می‌شود و بسته بندی نیز بر نرخ آن تاثیرگذار است و از ویژگی‌های خاص این عدس درشت بودن آن است که امتیاز خاصی برای آن به شمار می‌رود و بر ارزش غذایی آن می افزاید و کیفیت آن را به مقدار قابل توجهی بالا می برد تا خریداران بتوانند آن را راحت‌تر را در بازارهای جهانی به فروش برسانند. جهت اطلاع از نرخ این عدس محلی طبیعی می توانید با فروشنده آن تماس برقرار کنید و از قیمت این محصول به طور دقیق با خبر شوید و در نهایت بر اساس این نرخ و بازاری که برای آن سراغ دارید نسبت به سفارش آن برای خود اقدام نمایید و آن را تهیه کنید.

عرضه کنندگان مستقیم عدس خام

عرضه کنندگان مستقیم عدس خام بهترین عدس خام سبز را می توانید در ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان این دانه خریداری کنید و چنانچه از صادرکنندگان این محصول هستید می توانید مستقیماً با عرضه کنندگان تماس برقرار نمایید و اطلاعات بیشتر را در مورد این عدس و قیمت روز آن به دست آورید و در نهایت ثبت سفارش عدس را با پایین ترین نرخ ای که امکان دارد انجام دهید. عرضه کنندگان سفارش ها را به صورت اینترنتی قبول می‌کنند و این نحوه اخذ سفارش می تواند برای خریداران بسیار مناسب باشد زیرا در هزینه‌های خرید آنها صرفه‌جویی فوق العاده زیادی انجام می‌شود و این می‌تواند برای آنها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه باشد تا بتوانند عدس را برای خود درخواست دهند.

این عرضه کنندگان برای راحتی خرید عدس ریز اعلا اقدام به ارائه وب سایتی کرده‌اند که در آن مشخصات دقیق این عدس به همراه قیمت روز آن بیان شده است و خریداران می‌توانند با مراجعه به آن نیاز خود را به صورت مستقیم و بی واسطه تامین می کننده و به این ترتیب نیازی به حضور فیزیکی آنها در محل عرضه این محصول نمی باشد که در نتیجه قیمت دستیابی به این محصول برای آنها بسیار ارزان تر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما