فروش ویژه عدس درشت صادراتی

عدس درشت صادراتی از جمله محصولاتی است که در ایران یافت می شود.در بعضی از مناطق کشور ارقام مختلفی از عدس سبز و قهوه ای کشت می شود که از آن میان می توان اردبیل را بزرگترین تولید کننده این محصول معرفی کرد.عدس درشت خریداران بیشتری نسبت به سایر انواع عدس دارد مخصوصا در میان خریداران خارجی.در این مجموعه حبوباتی مثل عدس که منبع غنی آهن و اسید فولیک است تولید می شود، که در کشور ما و حتی در میان خریداران خارجی از اهمیت زیادی برخوردار است.

فروش ویژه عدس درشت صادراتی

عدس سرشار از اسید فولیک

عدس سرشار از اسید فولیک

حبوبات جزو مواد غذایی سرشار از مواد معدنی است که برای هر فردی بسیار مهم است که باید حتما در رژیم غذایی خود داشته باشد,یکی از این حبوبات عدس است.در ایران انواع بهترین عدس طبیعی فله تولید می شود.بیشترین و مهم ترین ماده معدنی که در عدس موجود است و از اهمیت بالایی برخوردار است،اسید فولیک می باشد.

اسید فولیک یکی از مواد معدنی مهم است که به خون سازی و رساندن مواد به بقیه اعضای بدن کمک به سزایی می کند و کمبود آن باعث به وجود آمدن مشکلات جدی برای بدن می شود از جمله:کم خونی,تالاسمی و در کودکان باعث مشکلاتی چون کند ذهنی و… می شود.همان طور که می دانید حبوبات و به خصوص عدس دارای مقدار زیادی آهن و اسید فولیک است.

اسید فولیک برای رشد و سلامت بدن نیاز اساسی به حساب می آید پس باید در برنامه غذایی افراد به خصوص کودکان و سالمندان گنجانده شود.دو نوع عدس درشت و ریز هردو سرشار از اسید فولیک هستند و از ظاهر شان نمی توان گفت که کدام بهتر است زیرا هردو از نظر دارا بودن اسید فولیک در یک حد هستند.

می توان به صورت های مختلف و درغذاهای گوناگون از عدس استفاده کرد هم به عنوان میان وعده و هم یک وعده ی غذایی کامل.مهم این است که املاح آن که نیاز ضروری بدن هستند دریافت شود.

مرجع پخش عدس درشت صادراتی

مرجع پخش عدس درشت صادراتی

برای صادر کردن عدس به کشورهای دیگر ,صادر کننده های زیادی وجود دارد که هر کدام به نحوی و با قیمتی آن را صادر می کنند.و در این میان واسطه هایی هستند که محصول را از مزرعه به دست خریدارن داخلی و خارجی می رسانند.در این مجموعه عدس فله اعلا با کیفیت و قیمت مناسب و بدون هیچ واسطه ای عرضه می شود.

معمولا عدس درشت نسبت به عدس ریز خریداران بیشتری در بازارهای خارجی دارد.اما از نظر مواد موجود در آن این دو هیچ تفاوتی با هم ندارند بلکه کیفیت و مرغوبیت محصول را نحوه ی کشت و برداشت و همچنین تولید آن تعیین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما