صادرات عدس درشت ارگانیک

عدس از مهمترین حبوبات جهان است، به طوری که نبض خانواده حبوبات شناخته می شود. بسیاری از کشورهای جهان، صادر کننده انواع عدس از جمله عدس درشت ارگانیک، عدس فله زودپز و …… هستند. عدس های درشت ارگانیک به علت نوع کشت، دارای کیفیت بالایی بوده که این امر باعث شده، این محصول جزء بهترین گزینه برای صادرات شناخته شود. در بخث صادرات عدس درشت باید به عواملی همچون کشور صادر کننده، نوع بسته بندی و حمل و نقل دقت کافی شود. بخش صادرات عدس درشت به علت کیفیت بالا و میزان درخواست متعدد باعث شده زمینه تجارت پر سودی را فراهم آورد.

صادرات عدس درشت ارگانیک

چند نکته مهم درباره عدس خام

چند نکته مهم درباره عدس خام عدس سرد و خشک است و هر 100 گرم عدس خام 353 کالری دارد. مصرف منظم عدس در طولانی مدت برای مدیریت و کنترل وزن مفید است. عدس منبع خوبی از پروتئین است که برای عضلات و بدنسازان بسیار مفید است. پروتئین موجود در عدس برای رشد جنین ضروری است و فیبر از یبوست رایج در دوران بارداری جلوگیری می کند.

عدس ارگانیک بدلیل میزان بالای فیبر یک نوع غذا و به نوعی تصفیه کننده کبد محسوب می شود . آنتی اکسیدان های موجود در عدس های ارگانیک، خطر ابتلا به بیماری هایی همچون سرطان را کاهش می دهد. سطح بالای آهن و پروتئین موجود در عدس درشت ارگانیک، به عنوان بخش جدایی ناپذیر رژیم غذایی تعریف می شود. عدس خام دارای مقدار زیاد پلی فنول بوده که تاثیر بسیار زیادی بر روی سلامت جسمی و بهبود سطح قند خون فرد دارد.

شایان ذکر است که پلی فنول موجود در عدس خام با پختن از بین نمی رود . مصرف بیش از حد عدس درشت ارگانیک برای افرادی که دارای مشکلات عصبی، کلیوی و اختلالات قائدگی دارند، توصیه نمی شود. صادرات عدس درشت ارگانیک و عدس فله برای معرفی تولیدات داخلی و جذب مشتری های داخلی و خارجی انجام می گیرد.

عدس ارگانیک ارزان با مراجعه به مراکز توزیع و پخش حبوبات و هم چنین از طریق سایت های معتبر می توان خریداری نمود. متنوع بودن عدس درشت ارگانیک و عدس فله سبب شده افراد با توجه به سلیقه و نوع نیازشان برای مصرف، بهترین نوع آن را انتخاب کنند.

فروشندگان عدس درشت ارگانیک

فروشندگان عدس درشت ارگانیک عدس فله در مناظق سرد کشت شده، به همین دلیل کیفیت بالایی برای مصرف داشته که این امر باعث صادرات این نوع محصول شده است. صادرات عدس فله زودپز از کشورهای با شرایط آب و هوایی مناسب کشت این محصول به سایر کشورهای مورد تقاضا انجام می گیرد.فروشندگان عدس درشت و عدس فله و دیگر انواع عدس، برای اینکه محصولات خود را در کمترین زمان و با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسانند، به مراکز پخش و توزیع، نیاز اساسی دارند. صادرات عدس ارزان سبب شده که همه کشورها از عدس های با کیفیت استفاده کنند هم چنین این امر کمک شایانی در تامین بازارهای خارجی و داخلی برای معرفی محصول و تامین درآمد داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما