عرضه بی واسطه عدس محلی فله

عدس محلی فله یکی از با کیفیت ترین نوع عدس می باشد که خواص بسیار زیادی دارد و در این مجموعه بهترین عدس محلی با قیمت و کیفیت عالی و بدون واسطه به دست مشتری می رسد.همیشه واسطه هایی که محصول را از مزرعه تا رسیدن به دست مشتری،دست به دست میکنند به طور خیلی زیادی باعث افزایش قیمت محصول می شوند و در این بین هم مصرف کننده و هم تولید کننده ضرر می کنند.

اما این مجموعه سعی کرده است تا دست واسطه ها را کوتاه کرده تا محصولی با قیمت پایین تر و با همان کیفیت عالی به دست مصرف کننده ها برساند.

عرضه بی واسطه عدس محلی فله

جلوگیری کم خونی با استفاده از عدس

جلوگیری کم خونی با استفاده از عدس

آهن یک ماده معدنی است که در خون انسان وجود دارد و نقش بسیار مهمی در تولید گلبول های قرمز برعهده دارد به طوری که اگر خون با کمبود آهن مواجه شود بسیاری از کارهای بدن مختل می شود. عدس منبع غنی آهن می باشد که می توان گفت ٩٠درصد آهن مورد نیاز بدن انسان را تامین می کند و با وجود آن دیگر نیازی به مصرف قرص های مختلف برای جبران کمبود آهن نیست.

عدس نیز مثل حبوبات دیگر باید در برنامه غذایی افراد قرار گیرد تا بدن از ویتامین ها و به خصوص آهن موجود در آن به طور کامل بهره مند شود.از جمله غذایی که مورد استفاده افراد مختلف قرار میگیرد عدسی است که برخلاف حبوبات دیگر در وعده صبحانه استفاده می شود و پزشکان معتقدند که در وعده صبحانه آهن بیشتری جذب بدن می شود.

عدس در مناطق مختلفی از ایران کشت می شود و غالبا در شهرهای گرمسیری مثل شهرهای حاشیه کویر کشت می شود.عدس همچنین مقدار کمی از ویتامین ها را داراست که به همین خاطر جایگاه خاصی در میان حبوبات به خود اختصاص داده است و بیشتر افراد از آن در غذاهای مختلف استفاده می کنند.عدس محلی ریزتر از سایر انواع آن است و رنگ آن به قرمز تیره می زند در حالی که عدس غیر محلی سبز یشمی مانند است.

البته عدس تهیه شده به روش های غیر طبیعی نیز دارای مقداری از آهن هست اما آنچه ثابت شده این است که عدس محلی سرشار از آهن و ویتامین هاست و در مقایسه با رقیب خود امتیازات بیشتری دارد.امروزه پزشکان نیز به این نتیجه رسیده اند که آهن موجود درعدس فوق العاده مفیدتر و قابل جذب تر از داروهاست به همین خاطر به مراجعه کنندگان شان همواره توصیه می کنند که به جای داروهای شیمیایی برای رفع کمبود آهن از عدس در برنامه غذایی شان استفاده نمایند.

خرید عدس محلی فله

خرید عدس محلی فله

ازجمله مزایایی که خرید عدس فله دارد این است که می توان هر مقدار که نیاز داریم خریداری کنیم و در این مجموعه عدس به صورت فله عرضه می گردد که از کیفیت بالایی برخوردار است ومی توان باخیال راحت آن را درسبد خانواده قرار داد و به دیگران نیز توصیه کرد.خرید عدس محلی به صورت های مختلفی انجام می شود که به دو صورت فله و بسته بندی موجود است. عدس ریز فله و عدس درشت فله به صورت جداگانه عرضه می شود و هر کدام خاصیت های خاص خودشان را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما