عرضه مستقیم عدس زودپز

عدس یکی از حبوبات با ارزش تغذیه ای بالا است که به دلیل داشتن پروتئین زیاد و آهن، روی ،منیزیم و…می تواند جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز باشد . عدس را می توان به عنوان یک غذای کامل در وعده های غذایی استفاده کرد.

عدس مانند سایر حبوبات باعث نفخ شکم می شود که نمی توان برای رفع این مشکل آن را همانند نخود در آب خیساند تنها راه از بین بردن نفخ آن خوب پختن آن است که نیاز به زمان و حوصله زیادی دارد.برای رفع مشکل دیر پخته شدن عدس می توان عدس زودپز که زمان کمتری برای پخت لازم دارد تهیه کرد.

عرضه مستقیم عدس زودپز

 پیشگیری از سرطان با مصرف عدس

 پیشگیری از سرطان با مصرف عدس عدس سرشار از فیبر است. فیبر ماده ای که در بدن قابل هضم نیست و باعث کمک به هضم غذا و عملکرد بهتر دستگاه گوارش می شود.باید در رژیم غذایی مواد غذایی مانند عدس را که سرشار از فیبر است قرار دهیم چون فیبرها فواید فیزیولوژیک در بدن دارند. که باعث کاهش احتمال بیماری هایی مانند سرطان کولون ، دیابت ،و بیماری های قلبی می شوند.

فیبر های نامحلول چون می توانند 20 برابر خود آب جذب کنند پس با مصرف مواد غذایی حاوی آن ها می توان از یبوست و سرطان روده دور ماند. عدس نیز سرشار از آهن است که افراد که کم خونی دارند می توانند با مصرف آن به رفع مشکل کم خونی خود کمک کنند.

سفارش عدس زودپز مرغوب

سفارش عدس زودپز مرغوب تشخیص عدس زود پز مرغوب برای افراد زیاد دشوار است. اما راه هایی برای تشخیص زودپز و مرغوب بودن عدس در دسترس می باشد. از جمله این که عدس که زود پز تر است وزن سبک تر اما ساختار توپر تری دارد. روش دیگر این که با نگاه کردن به ظاهر عدس اگر عدس ریز وپهن باشد برای پخت مناسب تر است. اگر عدس را بین انگشتان فشار دهیم و پوسته پوسته نشود و ساختار خود را حفظ کنه خوش پخت تر خواهد بود.

عدس از نظر رنگ و اندازه انواع مختلفی دارد. عدس سیاه، عدس قهوه ای، عدس قرمز، عدس سبز ریز و درشت،عدس زرد ریز که از پوست کندن عدس سبز می توان تهیه کرد وغیره.

عدس را می توان به شکل بسته بندی یا فله ای تهیه کرد.بسته بندی کردن عدس همراه با هزینه است و برای خریدار گرانتر خواهد بود. پس تهیه عدس باکیفیت فله ای مقرون به صرفه است چون خریدار می تواند عدس مورد نیاز خورد را در مقدارهای مختلفی از یک کیلو تا چندین کیلو تهیه کند و عدس را مشاهده کرده و از مرغوب بودن آن اطمینان حاصل کند. البته در حال حاضر با وجود فروشگاه های معتبر می توان عدس زودپز مرغوب به شکل بسته بندی را تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما