فروشنده بهترین عدس روسی درشت عمده

عدس روسی درشت از خوشمزه ترین وپرمصرفترین انواع عدس ها محسوب می شود، یکی از حبوبات خوشپخت ومرغوب است که خود شامل دو نوع عدس می شود عدس پلویی، عدس آشی، عدس روسی بسیار یکدست وترو تمیز است وبه رنگ سبز است اکثرآ به خواطر طعم خوب و زود پز بودن واز همه مهمتر قیمت مناسبی که نسبت به بقیه عدسها دارد آن را محبوب می دادنند.

این عدس را میتوان از مراکز پخش حبوبات به صورت بسته بندی وعمده، البته عمده از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه تر است از طریق مراجعه به سایت این شرکتها سفارش وخریداری کرد. دراین مطلب با خواص عدس روسی بیشترآشناخواهیم شد.

فروشنده بهترین عدس روسی درشت عمده

معیارهای مهم برای خرید عدس روسی درشت

معیارهای مهم برای خرید عدس روسی درشت همانطور که به طور مختصر اشاره ای کردیم. عدس روسی از حبوبات مرغوب وباکیفیت ویک خوراک بسیار خوشپخت وخوش طعم است اکثر در همه وعدها چه صبحانه چه ناهار آن را به عنوان عدسی یا در آش وپلو استفاده میکنند.

بسیار یکدست وظاهری زیبا هنگام پخت دارد وعلاوه بر همه اینها یک منبع مغذی ومقوی وپرخاصیت است.

این دانه ریز یک غذای کامل ومقوی وسرشاراز انرژی است، سعی کنید عدسی خریداری کنید که یکدست ویک نواخت باشد معمولا عدس درشت کیفیت بیشتری دارد.

عدس موقع پخت نباید پوسته پوسته شود بلکه به صورت یکدست نرم وپخته شود، زمان پخت آن کوتاه باش به اصطلاح عامیانه دیر پز نباشد.

معمولا بخاطر ریز بودن پاک کردن آن سخت وزمان براست به همین خاطر بسیاری از افراد از عدس بسته بندی استفاده میکنند سعی کنی عدس های بی نام ونشان خریداری نکنید بلکه از برند ها ومارک های مرغوب حبوبات خریداری کنید.

عدس روسیه یا همان عدس روس نیز به دلیل قیمت پایین تر از عدس های دیگر، مشتریان خاص خود را داراست. قیمت پایین آن نشان از بی کیفیت بودن آن نیست بلکه برعکس یک ویژگی بارزاین عدس است که کیفیت بالای آن نسبت به قیمت مناسبش باعث خرید بیشتر آن شده.

عدس روسیه با برند معروفی به کشور وارد نمی شود.در واقع واردات عدس روسیه بیشتر به صورت عمده فله به داخل ایران انجام می شود.

اما در مواردی این نوع عدس چون کیفیت خوبی هم دارد قیمت آن هم ارزان تراست فروش قابل توجهی دارد.

عدس روسی ویژگی هایی دارد،اول اینکه عدس فله ای روسی در کیسه های سفید ، ۲۵ و ۵۰ کیلویی وارد بازار میشود، قیمت عدس روسی نسبت به عدس خارجی و همچنین ایرانی پایین تر ومناسب تراست، عدس روس یک سان ویک جور نیست ومعموله درجه یک ودرجه دو دارد

نکاتی برای تازه نگهداشتن عدس روسی درشت

نکاتی برای تازه نگهداشتن عدس روسی درشت ﺑﺮخی از ﻣﻮاد ﻏﺬایی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دﻳﮕﺮ ﻣﻮاد ﻣﺼﺮﻓی در آﺷﭙﺰﺧﺎﻧﻪ از ﻣﺎﻧﺪﮔﺎری ﺑﺎﻻﺗﺮی ﺑﺮﺧﻮردارﻧﺪ. ﺣﺒﻮﺑﺎت از آن دﺳﺘﻪ ﻣﻮاد ﻏﺬاﻳی اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺎﻳستی ﺑﺎ رﻋﺎﻳﺖ ﻧﻜﺎتی آﻧﻬﺎ را در ﻣﻜﺎن ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻧﮕﻬﺪاری ﻛﺮد.

معمولا عدس در همه فصلهای سال استفاده می شود چه بسا در زمستان به دلیل سرما وبرای تهیه آش وسوپ استفاده آن بیشتر می شود. برای نگهداری از حبوبات خصوصا عدس که ممکن است افت وشپش بزند رعایت چند نکته لازم وضروری است.

به ﻃﻮر ﻣﻌﻤﻮل ﺣﺒﻮﺑﺎت ﺑﻪ ﻣﺪت ﻳکﺳﺎل ﻣﺎﻧﺪﮔﺎری دارﻧﺪ، ﻣﺤﻴﻂ باید بدور از رﻃﻮﺑﺖ و ﻧﻮر و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻧﻮع ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪی ﻛﻪ ﻫﻮا داﺧﻞ ﺣﺒﻮﺑﺎت ﻧﺸﻮد در ﻧﮕﻬﺪاری اﻳﻦ ﻣﻮاد ﻏﺬایی موثراست.

اول اینکه عدس درشت باکیفیت خریداری کنید تا از کیفیت آن وکهنه نبودن ان اطمینان داشته باشید. میتوان عدس را به چند روش نگهداری کرد اولا آن را خوب بشویید و سپس در هوای آزاد با نمک زدن به آن، آن را کاملا خشک کنید این کار مانع حشره زدن به عدس می شود.

یا میتوان پس از گرفتن نفخ عدس آن را خام یا نیم پز در فریزر برای مدت چند ماه نگهداری کرد.

که اگر چند ساعت قبل از استفاده آن را از فریز در دمای اتاق قرار دهیم کاملا یخ زدایی وتر تازه می شود.

سعی شود حبوبات حتی اگر بسته بندی هستند در جای خشک وخنک که رطوبت نداشته باشد نگهداری شود.

اگر حبوبات گردو خاک زیادی داشته باشند وپوسته اول آنها خشک شده باشد یا دچار آفت زدگی باسد نشان از فاسد شدن محصول است وبهتراست استفاده نشود خصوصا عدس که زودتراز بقیه حبوبات آفت وشپش میزند.

عوامل موثر بر کیفیت عدس روسی درشت

عوامل موثر بر کیفیت عدس روسی درشت عدس جز حبوبات پر طرفدار وپر مصرف است علاوه بر اینکه به عنوان. وعده ای برای غذا در نظر گرفته شود اکثر عدس را به عنوان یک دارو پر خاصیت برای بدن وبهبود برخی بیماری مصرف میکنند.

یکی از عدس های پر طرف دار وپر مصرف عدس روسی درشت است که از آن برای عدس پلو استفاده میکنند بسیار طعم خوشمزه وزمان پخت آن هم کم است.

صاف ویکدست بودن دانه های عدس روسی، درشت بودن و بدون آفت زدگی، زمان پخت کم و طعم تازه وبدور از کهنگی عواملی هستند که نشان از باکیفیت بودن این عدسی است.

برای خرید و فروش عدس روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها بنا به نوع خرید شما مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت عدس نیز بسته به همان شرایط تعیین می گردد.

یکی از نگرانی های خریداران حبوبات یافتن مراکز مطمئن می باشد که انواع حبوبات را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن تهیه نمایند برای خرید عدس باکیفیت بهتراست عدس خود را از مراکز معتبر عرضه کننده عدس و فروشگاه عدس وحبوبات، که از برندهای باکیفیت ومرغوب دارند خرید کنید تا از مرغوب بودن آن اطمینان حاصل شود. .

توزیع مستقیم عدس روسی درشت عمده

توزیع مستقیم عدس روسی درشت عمده عدس روسی در سال های اخیر به دلیل قیمت مناسب و هزینه های حمل و نقل کمتری که دارد، با استقبال مصرف کنندگان روبرو شده است.و تقاضای خرید آن خیلی زیاد است. از آنجا که عدس بسیار پر مصرف است در نتیجه میزان تقاضا خرید آن هم بالاست.

کیفیت اولین گزینه برای خرید هرعدس وحبوباتی است که شامل پخت اسان، یکدست بودن، بدون افت زدگی وتازه بودن است. برای خرید عدس مرغوب به شما یکی از مراکز معتبر فروش حبوبات را معرفی میکنیم. مجموعه بازرگانی مارچ این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور به صپرت عمده ارسال وپخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.

مجموعه ی تولیدی بازرگانی مارچ محصولات را به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه با توزیع مستقیم به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان واحد فروش این مجموعه ارتباط برقرار کنید تا هم در صرف انرژی وزمان صرفه جویی کنید هم اسان تر خرید خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما