فروش استثنایی عدس درشت صادراتی

عدس درشت صادراتی که یکی از باگ های بسیار مهم آن اندازه ای است که دارد تا در نحوه بهتر و برتر آشپزی نمودن از آن استفاده شود شامل فروش استثنایی می باشد تا کیفیت اصلی آن با قیمت هایی بسیار ویژه و استثنایی آن شامل حال و رفاه مصرف کنندگان گرامی باشد. این فروش ویژه بنا به شرایطی ایجاد شده تا مردم عزیز هر چه بیشتر به ارزش واقعی عدس دانه درشت صادراتی در سلامت تغذیه هایشان پی ببرند.

فروش استثنایی عدس درشت صادراتی

با انواع عدس آشنا شوید

با انواع عدس آشنا شوید تقریباً 97 درصد مرکبات و حبوبات در نوع خود دارای چندین گونه و رنگ های مختلفی می باشند که بنا بر شرایط آب و هوایی، جغرافیایی و منطقه ای… که شامل خاک و حاصلخیزی زمین ها می شوند در نقاط گوناگونی از این جهان به وجود می آیند و رشد می کنند که با یکدیگر دارای تفاوت هستند.

هر یک از این محصولات مخصوص به بومی مناطق خود می باشند و نام زادگاه خود را به عنوان نشان بر می گیزینند که در مورد گیاه عدس نیز شرایط به همین منوال است آنگونه که ترکیب ظاهری و باطنی عدس ایرانی کمی با سایر عدس های کشور های دیگر فرق دارد و بر روی هر کدام شان نام های کشور خودشان اختصاص داده شده است همانند عدس ایرانی.

در ابتدا از عدس ایرانی اگر به منظور آشنایی بیشتر بخواهیم برایتان توضیحاتی دهیم می بایست به مشخصات آن رجوع فرماییم اما این گفته تنها در صورتی تکمیل می شود که گفته شود انواع عدس بر اساس وارداتی و صادراتی بودن آن برای کشور ما در دو نوع ایرانی و خارجی خلاصه می شود که هر کدام آن ها بر حسب میزان اندازه دانه های عدس به ترتیب از ریز، متوسط تا درشت امتداد دارند.

عدس ایرانی دارای یک بذری از تبار و مرز و بوم خاک های ایران است و از رنگ سبزی هم برخوردار می باشد که وقتی از پوست خود جدا می شود همواره رنگ سبزی دارد که در مناطق حوالی استان خوزستان و خود خوزستان رشد بسیار خوبی دارند و بنا به کیفیت بالای آن قیمت به نسبت بیشتری از سایر عدس های موجود دارند البته نوعی از عدس قرمز هم در این مناطق کشت و یافت می شود( این در حالیست که سایر عدس ها هم امکان رشد در خاک ایران را دارند و کاشت آن ها نیز مشاهده می شود اما بذر آن ها خارجی محسوب می شود ) ، از آنجا که بذر این گونه از عدس ها ایرانی است و کاملاً در ایران تولید می شوند به توسط کارخانجات ایرانی هم بقیه مراحل تولید را می گذرانند.

در باره عدس های خارجی می توان به معروف ترین آن یعنی عدس کانادایی اشاره نمود که در نوع خود به چند گونه تقسیم می شود و آمار بیشترین درصد از استفاده ملت عزیز ایران را به خود در بر دارد و پس از آن عدس های روسی و آمریکایی به ترتیب میزان بیشتری را به خود اختصاص داده اند که در رنگ های قهوه ای، قرمز، نارنجی، زرد، سفید و حتی آبی موجود هستند.

متاسفانه این نوع عدس های خارجی به دلیل کیفیت متوسط و همچنین قیمت متوسطی که دارند در بین سایر عدس ها بیشتر مورد خرید و مصرف قرار گرفته می شوند.

خواص عدس برای سلامتی ما

خواص و فواید یک عدس ممتاز برای سلامتی ما انسان ها از گذشته تا به حال همواره کانون توجه بوده است چرا که اصلی ترین بخش از اهمیت این خوراکی وجود پروتئین در آن است، اما ما در این مقاله قصد داریم به انواع گسترده تری از خواص هایی که عدس بر روی بدن همه ما انسان ها تاثیر عمیقی می گذارد که امکان بر این است برخی از عزیزان از این خواص ها بی اطلاع باشند را با شما همراهان مطرح نماییم. گویا بسیاری از افراد با نام اصلی عدس یعنی مرجمک آشنا نبوده و نمی دانند که واژه عدس مربوط به زبان عربی می باشد و ایرانیان باستان این گیاه یا حبوبات را با نام مرجو یا مرجمک شناخته اند و مورد استفاده خوراکی و درمان و سلامتی قرار داده اند.

این خوراکی به منظور خون رسانی برای کل اعضاء بدن بسیار رواج یافته است ؛ زیرا در حقیقت سر شار از ماده هایی به نام آهن و فلز است که وظایف این دو ماده تامین خون برای بدن و هم چنین رساندن خون کافی به مغز است.

غیر از این موضوع معروف خون سازی که ورد زبان همه مردم است، عدس اثرات بسیار مهم دیگری بر بدن همه افراد می گذارد که قابل به تامل می باشد و لازم است برایتان ذکر شود.

1) خوردن و گنجاندن مقدار معینی از عدس به اشکال گوناگون در قسمتی از میان وعده یا وعده های روزانه تاثیر بسیار مثبتی بر مفاصل و استخوان های بدن می گذارد ؛ این تاثیر با یاری رساندن به استخوان ها از طریق کلسیم، افراد را از مبتلا شدن به پوکی استخوان می کنند و در ضمن استخوان ها نیز ترمیم می شوند و در صورت آسیب دیدگی بهبود خود باز می یابند.

2) مصرف مداوم و هماهنگ البته با رویه درست در طول روز و در ادامه حتی در طول زندگی کمک می کند تا جنبه سلامتی زندگی انسان ها صحیح و سالم رقم بخورد و این سلامتی با تامین انرژی میسر می شود، زیرا این انرژی برای انسان هم چون بنزین برای ماشین ها عمل می کند و در واقع انسان ها برای کار، تلاش و زندگی نیاز به انرژی کافی دارند. ( بیشتر آدم های به قول معروف قدیمی، در ابتدای روز انرژی خود را به وسیله محصولات گیاهی از جمله عدس و لوبیا تامین می کردند تا در انتهای روز یا انتهای شب در کار و زندگی هایشان هم چنان قوی و پا بر جا باقی بمانند .)

3) اگر در فکر یا در سعی و تلاش برای کاهش وزن هستید تا مقداری از چربی های مضر بدنتان را دفع کنید مصرف عدس بسیار برایتان کار ساز است، چرا که با تامین پروتئین سالم غذای مورد نیاز و کافی برای بدنتان تامین می شود و احساس سیری می کنید در حالی که کم ترین کالری را دریافت نموده اید که این کالری بسیار مفید است.

4 ) افرادی که کلسترول بسیار بالایی در بدنشان دارند اگر رژیم غذایی حاوی عدس را رعایت کنند سطح کلسترول شان به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و به حد نرمال می رسد.

5) درد های معده ناشی از التهابات هیپرتروفیکی با مصرف عدس درمان می شود.

6) بدیهی است که درمان بیماری های مزمن از جمله سرطان بسیار پیش پا افتاده و راحت نیست اما می توان برای جلوگیری از بیماری های لا علاج از مواد های غذایی طبیعی و گیاهی مصرف نمود که عدس هم از جمله محصولات گیاهی است.

عدس چه مواد مغذی دارد؟

عدس چه مواد مغذی دارد؟ عدس مرغوب به دلیل وجود داشتن مواد های مغذی فواید بسیار فراوانی برای بدن دارد که این فواید سوا از اندام داخلی بدن تاثیرات ویژه ای بر روی ظاهر چهره مِن جمله پوست، مو و همینطور اندام ظاهری انسان دارد.

عدس گیاهی است که مصرف خوراکی در پخت و پز انواع غذا های ایرانی نظیر عدس پلو، آش و عدسی دارد که بسیاری از افراد فقط جذب طعم بی نظیر آن هستند در حالی که هنوز هستند افرادی که از دانش مواد مغذی درون آن غافل مانده اند.

عدس یک گذینه بسیار مناسب برای افرادی است که از کم خونی رنج فراوانی می برند و این عارضه زندگی شان را تحت الشعاع قرار داده است و به گونه ای مختل نموده. ( در نهایت کم خونی اثر منفی خود را بر سیستم ایمنی بدن می گذارد.)

عدس یک گیاه بسیار قوی و سرشار از پروتئین، آهن، منیزیم، کلسیم، فسفر، سدیم، اسید فولیک، تمام ویتامین ها و آنتی اکسیدان هایی که بر روی نحوه عملکرد صحیح اعمال انسان واجب هستند می باشد.

این وجود پروتئین عدس در غذا های ما است که بر روی رشد عالی مو و سلامت پوست واقعا تاثیر گذار است اما این تنها بخشی از کارایی این گیاه می باشد و در ادامه به بخش قابل توجهی از آن خواهیم پرداخت.

عدس به طور ویژه ای از آهن، روی و منیزیم تشکیل شده است اما غیر از این موارد همزمان تامین کننده پروتئین می باشد که این پروتئین گیاهی است و با پروتئین حیوانی برابری می کند و این موضوع یک پوئن مثبت در ارزش غذایی آن محسوب می شود.

“حتماً می دانیم که جذب پروتئین از محصولات گیاهی چقدر سلامت انسان ها را بهتر تضمین می کند! ”

چرا عدس از لحاظ غذایی ارزشمند است؟

دو مورد از بزرگ ترین ارزشمندی های غذایی عدس که عدس پلویی را هم شامل می شود این است که:

1 _ در هنگام پخت و پز تمام خواص و فوایدی که دارد را هم چنان در خود حفظ می کند.

و 2 _ در مقابلِ مغذی بودن درصد کالری بسیار کمی دارد.

به طور کلی وقتی عدس، این ماده بسیار مغذی با مواد های مغذی دیگری از جمله برنج ترکیب می شود تمام ویتامین های مهم در یکجا برای تقویت قوای بدن انسان جمع می گردند.

اما یکی از موارد مهم دیگر که نا گفته نماند این است که ارزش غذایی عدس به افراد گیاهخوار و افراد ورزشکار مربوط می شود. ( البته ارزش غذایی عدس شامل حال همه انسان ها می باشد.)

از آنجا که نگرانی افراد ورزشکار همیشه آن بوده غذا هایی را که برای تامین انرژی و پروتئین بدن خود استفاده می کنند دارای کالری زیادی نباشند و گیاهخواران که برای ویتامین ها، مواد آلی و پروتئین مصرفی خود جایگزینی انتخاب نمایند فرصت ویژه ای به دست آمد تا عدس را که همواره مصرف آن برای تناسب اندام، سلامتی و انرژی کافی مدام توصیه می شده است را با بهره گیری از محققین مورد ارزیابی قرار دهند.

بر اساس نتایج به دست آمده بر روی این محصول گیاهی همواره به این نکته رسیده ایم که عدس تامین کننده قوای جسمانی بدن انسان با کم ترین حد از کالری یا چربی های مضر می باشد به گونه ای که فاقد هر گونه چربی های مضر و به جای آن تامین کننده چربی های سالم و ضروری بدن است.

پخش بی واسطه عدس درشت صادراتی

پخش بی واسطه عدس درشت صادراتی چه خریداران عمده و چه خریداران خرده عدس درشت را لپه شده می خواهند ؛ یعنی خواهان عدس شکسته شده که حاضر و آماده و پوست کنده می باشد هستند.

در این حالت کیفیت نهایی عدس به روشنی واضح است که در این مرحله کار خریدار و فروشنده بسیار راحت تر است.

اما حالا مرکز پخش بی واسطه عدس درشت صادراتی فروشی استثنایی را برای خریداران در زمینه خرید و فروش بهترین و با کیفیت ترین عدس های جهان فراهم نموده است. این مرکز پخش انواع عدس درشت صادراتی را از دل مرغوب ترین خاک ها بیرون آورده و پس از طی نمودن مراحل آماده سازی محصول نهایی را بی واسطه و به طور کلی در میزان بسیار بالایی متناسب با قدر نیاز خریداران در بازار های سراسر کشور ایران عزیزمان پخش و توزیع می کند.

ویژگی منحصر به فردی که این مرکز پخش بر خلاف سایر مراکز دارد توزیع بی واسطه بهترین کیفیت در زمینه عدس است که دسترسی را برای متقاضیان بسیار آسان نموده و هم چنین از میزان خرج های اضافی کاسته نموده.

در ثانی این مجموعه جزو بهترین و بر ترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان انواع عدس درشت صادراتی بی واسطه می باشد.

سفارش انواع عدس درشت صادراتی

مسلماً برای سفارش هر نوعی از انواع عدس ها انتظار دارید عدس سالم را تحویل بگیرید و خیالتان از این بابت کاملاً راحت و آسوده باشد کما اینکه عدس درشت و صادراتی هم باشد.

برای سفارش انواع عدس درشت صادراتی راه های بسیاری وجود دارد ؛ راه هایی که هم می توانند دراز و طولانی باشند و یا راه هایی که می توانند بسیار کوتاه تر از حد تصور باشند، چرا که امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار در درجه اول به فکر کم تر نمودن زحمت و بر طرف نمودن اتلاف وقت برای مشتریان خود هستند.

این فروشندگان عزیز هم جزو آن دسته از صاحبان کسب و کاری هستند که به فکر رفاه حال مشتریان خود هستند.

این عزیزان زحمتکش انواع عدس درشت صادراتی را بی درد سر و با حداقل سود برای پذیرفتن سفارش مصرف کنندگان در همه ی اقصی و نقاط ایران در نظر گرفته اند.

خرید عدس درشت صادراتی

خرید عدس درشت صادراتی برای آنکه بتوانیم عدس تازه و درشت صادراتی را که کیفیت فوق العاده ای نیز داشته باشد تهیه و خریداری کنیم می بایست در زمان معینی و به مکان معین و معتبری رجوع نماییم.

زمان در تازگی عدس بسیار مهم است و مکان معتبر هم در این مسئله فاقد اهمیت نیست.

عدس تازه و درشت صادراتی به علت دو گذینه مهم یک اینکه عدس نوعی حبوبات است و دوم اینکه به سایر نقاط صادر می شود دارای تاریخ انقضاء می باشد.

خوشبختانه هستند عدس های درشتی که برای صادرات و فروش در کشور خودمان توسط کارخانجات مربوطه فرآوری می شوند و دارای نشان معتبر و هم چنین تاریخ انقضاء هم دارند.

این محصولات فرآوری شده و معتبر در فروشگاه ها و بازار های سراسر ایران موجود هستند و اگر مایل به خرید بهترین محصولات گیاهی از جمله عدس هستید تنها کافیست به برند و نشان معتبر آن دقت فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما