فروش مستقیم عدس مرغوب صادراتی

فروش مستقیم عدس مرغوب صادراتی اغلب به منظور کسب در آمد در داخل و خارج از کشور انجام می شود،این محصول یک ساله در اکثر فروشگاه‌های محصولات کشاورزی،فروشکاههای بزرگ خواربار، فروش حبوبات، سوپر مارکت ها،موجود است که می توان خریداری کرد، این محصول هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی های یک کیلویی، نیم کیلو در پاکت های ایستاده جاسازی و به فروش می رسد.فروش آن هم حضوری یا اینترنتی انجام می شود.

فروش مستقیم عدس مرغوب صادراتی

 حفظ سلامت بدن با مصرف عدس

 حفظ سلامت بدن با مصرف عدس

عدس یک محصول پر از پروتئین است که گاهی در خانواده های کم درآمد جای گوشت را می گیرد، حاوی مقدار زیادی آهن است که در هر وعده مصرف به بدن انسان می رسد، از طرفی با سوپ مرغ و انواع سوپ ها یک مکمل غذایی بسیار مناسب است.در وعده های صبحانه و میان وعده هم به وفور مصرف می شود.

در داخل برنج هم به عنوان عدس پلو مصرف می شود، کوکوی عدس همراه سیب زمینی یک غذای کامل است.گاهی دانه های برشته آن داخل جیب ریخته و خورده می شود، در انواع پیش عذاها، سوپ ها، به وفور مصرف می شود، در وعده های شام به تنهایی همراه با نان خورده می شود، دارای اثر ضد اکسیدان بوده و به عنوان ضد سرطان هم محسوب می شود، حاوی مقدار زیادی پروتئین گیاهی است که برای بدن لازم است.

در کودکانی که تازه از شیر گرفته می شوند، به صورت نرم و له شده مورد بهره برداری قرار می گیرد، در رژیم غذایی سالمندان هم به چشم می خورد.این ماده خوش خوراک دارای خواص فوق العاده بوده که در مقابل انسولین مقاوم بوده و دیابت را کنترل می کند، مانع یبوست بوده و هضم خوبی دارد، در فقر آهن بسیار توصیه شده و در بازسازی سلولها هم مفید است.

در بیماران فشار خون هم توصیه به مصرف دو وعده در هفته می شود که باعث کاهش فشار خون می شود، حالت آب پز آن پس از خیساندن بسیار مناسب است.

مرکز سفارش عدس مرغوب صادراتی

مرکز سفارش عدس مرغوب صادراتی

عدس باکیفیت کیلویی و بسته بندی با تنوع اندازه در تمام شرکت های تجاری کشت و صنعت حبوبات، فروشگاه‌های مجاز خوراکی، هایپر مارکت ها، خواربار فروشی ها به وفور دیده می شود، از طرفی تهیه این محصول پرکاربرد باعث شده تا همه خریداران سفارشات خود را به صورت کیلویی و بیشتر از طریق غیر حضوری سفارش دهند.

عدس محلی اعلا یکی از محصولاتی است که به دلیل ارگانیک بودن طرف داران زیادی دارد، هرچند ممکن است ناخالصی داشته باشد، اما پس از پاکسازی بسیار خوش طعم و عاری از هر کود و سم و افزودنی دیگر است که اکثر خانواده ها آن را می پسندند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما