قیمت خرید عدس صادراتی

عدس از خانواده حبوبات است که دارای بوته ای کوچک اما با برکت و در رنگ سبز و قهوه ای و در دو شکل ریز و درشت و با پوست و بی پوست در اکثر فروشگاه ها کنار سبزیجات خشک قرار می گیرد. از عدس میتوان در پخت غذا های مختلف استفاده نمود شایان به ذکر است عدس از نظر شکل و اندازه با یکدیگر متفاوت می باشد هر چه عدس ریزتر باشد خواص عدس نیز بهتر و بیشتر است. عدس صادراتی توسط خریداران در بسته بندی های مختلف و در وزن های مختلف بسته بندی شده و توسط کارشناسان ما به خارج از کشور صادر می گردد.

قیمت خرید عدس صادراتی

همه چیز درباره عدس صادراتی

همه چیز درباره عدس صادراتی یکی از خصوصیات عدس قهوه‌ای ارزان و مرغوب بودن آن است که به راحتی در بازار عرصه شده و در اختیار شما خریداران عزیز قرار می گیرد. از این نوع عدس به عنوان عدس خاکی نیز یاد می شود. که پخت آن حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. شما می‌توانید از عدس در انواع سالادها و پلوها و دیگر غذاهای خود استفاده کرده واگر کمی به عدس ادویه و سبزیجات معطر بزنید آن را طعم دار کرده اید که بسیار خوش مزه تر شده و بچه ها از آن بیشتر میل می نمایند.

عدس سبز و قهوه ای هر دو دارای ارزش غذایی بالایی می باشند. تفاوت اصلی این عدس در این است که عدس سبز دارای پروتئین بالا و عدس قهوه ای دارای فیبر بالاتری نسبت به عدس سبز می باشد. عدس قهوه ای نسبت به عدس سبز نرم تر بوده و قابل پورتر می باشد. عدس به دلیل داشتن فولاد و فیبر بسیار سالم بوده و در سلامت قلب کمک می‌کند. حال اگر عدس ها را در ظروف بسته بندی کنید مواد داخل این ظرف‌ها تا یک سال بدون اینکه خدشه ای به آنها وارد شود باقی می‌مانند. عدس بسته ای ایرانی در شکل و طرح های مختلف و همچنین در وزن های مختلف توسط کارشناسان ما بسته بندی شده و برای عرضه به بازار آماده می گردد و توسط شرکت های پخش به فروشگاه ها و نمایندگی های سراسر کشوراماده پخش شده و سپس شما خریداران عزیز می توانید آن را به آسانی خریداری کرده و در اختیار خانواده خود قرار دهید.

فروشنده عدس صادراتی درجه یک

فروشنده عدس صادراتی درجه یک شما می‌توانید عدس صادراتی درجه یک را که توسط کارشناسان ما و به دستور آنان به کارگران، در بسته های ایرانی که بسته بندی شده با توجه به تاریخ تولید وتاریخ انقضا از طریق تلفن، اینترنت، سایت و دیگر کانال های ارتباطی ما خریداری نموده و در کنار سبد غذای خود گذاشته و از آن به عنوان یک منبع غذایی بسیار مفید و سالم برای بدن استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما