صادرات کلی عدس ریز بسته بندی

عدس ریز در واقع عدس دیمی است که به وسیله آب باران آبیاری می شود. این نوع عدس نسبت به سایر عدسها کوچکتر ولی در عین حال خوشمزه تر و ارگانیک تر می باشد چرا که به صورت طبیعی رشد می کند و بارور می شود.

عدس ریز به صورت پهن، دایره و بیضی مانند و به رنگ سبز روشن و تیره می باشد. این نوع عدس را در مناطقی که آب باران به وفور در فصل کشت می بارد مورد کشت قرار می دهند. در بیشتر مناطق رشد می کند، از طریق بذر تکثیر می شود.

دانه عدس خوراکی است که سرشار از ویتامین های مختلف و جایگزینی مناسب برای گوشت می باشد که پروتئین زیادی دارد. عدس از جمله حبوبات پر مصرف می باشد که قدمتی بسی طولانی دارد.

ایران به دلیل موقعیت مناسب استراتژیک خود توانایی صادرات کلی عدس ریز بسته بندی را دارد.

عدس درشت فله ایران نمونه ای با کیفیت از انواع صادرات عدس هاست. صادرات عدس به دلیل شناخته بودن آن و خواص زیادی که دارد می تواند بسیار سودآور باشد. صادرات عدس ها به کشورهای مورد تقاضا انجام می شود که بیشتر از 50 کشور هستند.

صادرات کلی عدس ریز بسته بندی

کاهش کلسترول خون با مصرف عدس

کاهش کلسترول خون با مصرف عدس مصرف حبوبات مانند عدس به كاهش سطح كلسترول خون كمك مي كند.

نتايج مطالعات نشان داده اند كه سطح كلسترول خون به ازاي مصرف 130 گرم حبوبات در روز پنج درصد كاهش مي يابد.

حبوبات مملو از پروتيين هاي گياهي و فيبر هستند و كلسترول خون را به روش هاي زيادي پايين مي آورند.

عدس منبع مهمی از ویتامین B بوده و حاوی مقادیر زیادی فولات و آهن است، که یک فنجان عدس ۱۸ گرم پروتئین و ۱۵ گرم فیبر فراهم می‌کند، که “برابر است با مقدار پروتئین در ۳ تخم مرغ و مقدار فیبر بیش از آنچه که یک فرد عادی در روز مصرف می‌کند.

فيبرهاي حلال و غيرحلال حبوبات به كاهش جذب كلسترول در روده كمك مي كنند و در عين حال باعث تقويت رشد باكتري هاي مفيد در روده بزرگ مي شوند.

از سوي ديگر، ممکن است هضم حبوبات در قياس با ساير خوراكي هاي فراوري شده بيشتر طول بکشد كه باعث مي شود انسان كمتر غذا بخورد اما عدس به لطف فیبری که دارد عملکردهای هضم غذا را تقویت می‌کند.

خریدعدس ریز بسته بندی

خریدعدس ریز بسته بندی عدس ریز یکی از نمونه های عدس است که امروزه مشتریان زیادی در بازار دارد. اینکه عدس ریز با چه نرخ هایی در بازارهای فروش عرضه می شود، سوالی است که ممکن است برای همه مشتریان ایجاد شود. مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و مطلع شدن از قیمت های روز عدس درجه یک بسته بندی، بهترین راهی است که پیش روی آن ها قرار دارد. جهت خريد و فروش کلی اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما