مرجع خرید عدس محلی کیلویی

عدس محلی کیلویی که از سالها پیش مصرف غذایی در ایران رایج بوده وپخش نوع محلی آن نیزدر سراسر ایران می باشد؛ مصرف کنندگان با خرید این محصول خشمزه ترین غذا ها را می توانند بپزند.

عدس ها بر اساس ریزی و درشتی دانه هایشان طبقه بندی شده اند؛ البته این محصول با ارزش غذایی بالا در رنگ های خاص با توجه به نژادشان نیز رشد می کنند.

عدس قرمز و عدس قهوه ای از جمله رنگ بندی این عدس های محلی می باشد؛ که هر کدام خواص خاص خود را در جهت درمانی و قوت بدن را دارد.

مرجع خرید عدس محلی کیلویی

ساخت ماهیچه با استفاده از عدس

ساخت ماهیچه با استفاده از عدس از جمله سوپ های ایرانی که بسیار مقوی و دارای انرژی می باشد ،سوپِ عدس با ماهیچه را می توان نام برد. این سوپ به شدت برای سلامت کودکان توصیه شده است.

سوپ ماهیچه و عدس برای میانسالانی که جذب آهن و پروتئین بدنشان ضعیف شده توصیه می شود؛ این مواد غذایی کمک می کند که ذهن آن ها از کندی و آلزایمر جلوگیری شود.

عدس ذاتا از پروتئین ها و ویتامین های زیادی برخوددار است؛ به همین جهت مصرف آن را برای نوزادانی که پا به هشت ماهگی می گذارند بسیار مرسوم می باشد.

نوزادانی که از شیر مادر محرومند و یا شیر کمی به آن ها می رسد این مواد غذایی به عنوان پوره ی له شده برای قوت گرفتن نوزادی که دندان ندارد پیشنهاد می شود.

عدس از ویتامین های B9و آهن(اسید فولیک) برخوددار است و باتوجه به خاصیت گیاهی اش از فیبر، پتاسیم ، پروتئین و دیگر مواد های معدنی را داراست.

باتوجه به داشتن اسید فولیک پزشکان برای خانم هایی که از فقر خون رنج می برند توصیه کرده اند. به خصوص برای دختران نوجوان که در آن سن به رشد ذهنی نیز کمک بسیاری می دهد.

در بین حبوبات عدس پر طرفدار ترین ارزش غذایی را در کل دنیا به جهت طعم خوش و فواید بسیار می باشد؛ زیرا که با این حبوبات با ارزش، لذیذ ترین غذا ها را می توان پخت.

در صنعت دارویی برای درمان سیستم دستگاه گوارش و درمان دیابت در سنین مختلف علاوه بر توصیه کردن به بیمار سعی کرده اند که این مواد غذایی با ارزش را به تبلیغ عموم برسانند.

برای دستور غذایی بسیاری از آشپزان عدس را در آب خیس می کنند که جوانه کوچکی بزنند زیراکه علم ثابت کرده است که عدس جوانه زده کارکرد فوایدش بیشتر می شود.

مرکز پخش عدس محلی کیلویی

مرکز پخش عدس محلی کیلویی مرکز پخش عمده و جزئی سعی کرده این محصول با کیفیت که با روش مناسب کشاورزی رشد کرده اند را به خواربار فروشی ها و فروشگاه ها برای مصرف کنندگان به عرضه برسانند.

در کنار خرید حضوری مرکز پخش به جهت رفاه مشتریان گرامی سایت های فروش را ایجاد کرده اند؛ همچنین به دیگر سایت های فروش مجازی نیز منتقل کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما