مرجع فروش عدس ریز قهوه ای

عدس در گروههای غذایی در خانواده غلات دسته بندی میشود. این دانه های خوراکی در غلاف رشد میکنند و در گروههای رنگی رنگهای مختلفی دارند. عدس قهوه ای یکی از انواع رنگی آن است. در بین انواع عدس از لحاظ طعم و زمان پخت در آشپزی تفاوتهایی وجود دارد. عدس ریز قهوه ای در بین آشپزان محبوبیتی خاص دارند. آنها موادی مغذی، ارزان و از لحاظ پختن، طبخی راحت دارند. با عدس انواع غذا پخته میشود و به دلیل مزایای بسیار بالای آن برای سلامتی نیز به تنهایی خود یک وعده غذایی به شمار میرود.

مرجع فروش عدس ریز قهوه ای

تامین آهن بدن با مصرف عدس

تامین آهن بدن با مصرف عدس به گزارش کارشناسان تغذیه عدس از قدیم الایام بعنوان خوراکی مفید و همچنین از غلاتی که در انواع غذا استفاده میشود، وجود داشته است. عدس از دو مزاج گرم و سرد میباشد. بطوریکه پوست آن دارای مزاج گرم و مغز آن مزاجش سرد میباشد. متخصصان طب سنتی در تحقیقی اعلام کردند که عدس ویتامینهای مفیدی اعم از ویتامین گروه B و همچنین دارای مواد معدنی اعم از آهن، فسفر و کلسیم میباشد.

همچنین عدس با داشتن انواع آمینواسید و فیبر بعنوان یک ملین عمل میکند. در طب سنتی از عدس بعنوان دارویی برای رفع کم خونی و تامین آهن بدن و همچنین برای سلامت قلب استفاده میشود. عدسی غذایی است که برای مصرف مادران باردار و کودکان و در کل افرادی که در معرض بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن قرار دارند بسیار توصیه میشود و به دلیل خواص زیادی که دارد ترجیحا در وعده صبحانه مصرف شود.

همچنین جوانه عدس دارای ویتامین B12 و C و E است و مصرف آن برای درمان کم خونیهای بسیار حاد توصیه میگردد. همچنین به دلیل داشتن ویتامین E که آنتی اکسیدانی بسیار قوی است برای پیشگیری از انواع بیماریهای بدخیم نیز استفاده میگردد.

عرضه بی واسطه عدس ریز قهوه ای

عرضه بی واسطه عدس ریز قهوه ای عدس ریز بسته بندی شده قهوه ای را میتوان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورز تهیه کرد. همچنین در مرکز عرضه کننده حبوبات نیز میتوانید انواع عدس براساس رنگ و نوع آن اعم از عدس ریز قهوه ای و عدس قرمز عمده را از تهبه نمایید. اما اگر از خود کشاورز این نوع عدسها را تهیه نمایید قیمت آن برای شما خریداران عزیز پایینتر و مقرون به صرفه میباشد.

در مراکز فروش عدس خریداران و کشاورزان میتوانند انواع مختلف عدس ایرانی و خارجی خود را به معرض خرید و فروش بگذارند. استفاده از این مراکز فروش مزایایی اعم از فروش بدون واسطه از کشاورزان عزیز، تضمین در کیفیت محصولات، ارسال آن به داخل یا خارج از کشور، قیمت بصرفه و پایین آن، بسته بندیهای مناسب برای تجار عزیز و همچنین صرف زمانی کمتر را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما